Геоґратка


Геоґратка ГЕОДОР – оригінальна стільникова 3D конструкція із полімерних смуг для об’ємного армування ґрунту , природних або штучних заповнювачів.

Геоґратка ГЕОДОР - це система утримання , яка значно підвищує фізико-механічні властивості ґрунтів , та дозволяє використати їх в несучих конструкціях.

Об’ємне армування ГЕОДОР відрізняється здатністю використати сипучі матеріали ,які є непридатними для використання при армуванні 2D плоскими геосинтетичними матеріалами.

Геоґратка ГЕОДОР реалізується в проектах конструкцій дорожніх одягів з метою створення посиленої армогрунтової плити шляхом контролю та стабілізації вертикальних та бокових навантажень. Використовують при цьому матеріали нижчої якості.

Замкнута 3D конструкція ГЕОДОР- ефективне рішення для надійного та тривалого укріплення схилів , укосів та конусів мостів. Зв’язок комірок геоґратки, взаємне блокування наповнювача комірок - чинить опір розвитку ерозії схилів та укосів та забезпечує екологічність укріплення.

Геоґратка ГЕОДОР – перевірена технологія укріплення берегів та каналів завдяки консолідованому закріпленню матеріалів в комірках геоґратки.

Високі показники міцності та твердості ГЕОДОР витримують довгострокові навантаження і зберігають характеристики протягом багатьох років експлуатації. Транспортується в складеному стані і займає малий об'єм.

Проектування з ГЕОДОР :

  • підвищення несучої здатності ґрунту;
  • зменшення товщини шару;
  • більші можливості 3D армування в порівнянні з іншими геосинтетичними матеріалами.

Економія з ГЕОДОР:

  • використання місцевих ґрунтів ,чи дешевих матеріалів;
  • зменшення витрат по доставці та викидів в атмосферу;
  • зниження початкових витрат будівництва та витрат на обслуговування об’єктів.

Анкер ГЕОДОР

Кріплення геоґратки з ґрунтовою поверхнею відбувається за допомогою пластикових анкерів ГЕОДОР. Анкер ГЕОДОР - виріб з модифікованого пластику високої міцності , який забивається в ґрунт за допомогою металевого інструменту (оправки) , яка витягується з анкера після того , як анкер повністю забитий в ґрунт.

Наповнювачі комірок геоґратки ГЕОДОР

В залежності від умов в якості наповнювача комірок використовують наступні матеріали: рослинний ґрунт, пісок , щебінь, бетон, або комбінації вищезгаданих матеріалів.

При укріпленні укосів та схилів з метою запобігання розвитку ерозійних процесів як заповнювач комірок традиційно використовують ґрунт з подальшим посівом трав .Коренева система легко проникає в ґрунт та в перфоровані стінки геоґратки , утворюючи єдину армовану об'ємну конструкцію укріплення по всій поверхні схилу.

Заповнення геоґратки щебенем чи бетоном дозволяє отримати довговічну , стійку до ерозії армовану плиту рівномірної товщини , яка зберігає гнучкість та здатність сприймати локальні зсуви ґрунту.